31 січня 2024 року в Підволочиській ДЮСШ відбулися змагання з футзалу серед юнаків. За кубок змагалися сім команд, а у фінальному етапі за перемогу боролися чотири команди.

У результаті третьє місце завоювала команда Оріховецього ліцею, друге місце здобула команда Підволочиського ліцею, а переможцем стала команда Підволочиського ліцею імені Івана Франка.

Не можна не згадати про ще одного фіналіста – команду Кам’янківського ліцею, яка боролася до останнього і показала себе як сильного суперника.

Ці змагання стали ще одним кроком у популяризації футболу серед юнаків Підволочиської громади. Вони сприяли зміцненню здоров’я та фізичного розвитку молоді, а також розвитку спортивного духу та командної роботи.