Війна – не привід терпіти домашнє насильство. Думка, що звертатися до поліції з приводу домашнього насильства під час війни в країні — не на часі, абсолютно помилкова.

Терплячи найжорстокіші знущання, постраждалі вважають, що краще зараз мовчати, адже в поліції і так багато завдань, ніхто не прийде на допомогу.

Проблема жорстокості у сучасному суспільстві, на жаль, стає дедалі актуальнішою, особливо — інциденти безжалісного ставлення одне до одного в сім’ях.

Проте, це не лише завдання будь-якої іншої фізичної шкоди. Воно може проявлятися у вигляді:

▶️ психологічного насильства — це словесні образи, крики, приниження, залякування, переслідування, погрози, заборона бачитися з рідними;

▶️ економічного — позбавлення людини житла, їжі, одягу, іншого майна, коштів чи документів, використання фінансової переваги;

▶️ сексуального — діяння сексуального характеру, вчинені проти статевої свободи чи статевої недоторканості особи, у тому числі дітей.

До жителів Тернопілля вкотре звертаються з проханням не мовчати про насильство. Збережіть контакти на випадок, якщо станете очевидцем насильства чи постраждалим:

📌Національна поліція України 102.
📌Урядова гаряча лінія: 15-47
📌Безоплатна правова допомога: 0-800-213-103
📌Чат-бот МВС https://t.me/police_helpbot діє в месенджері Telegram.