У Тернополі провели чемпіонат світу з водно-моторного спорту (фото)

vodno-motornyy-2018-1Чемпіонат світу з водно-моторного спорту, який у Тернополі вже втретє відбувався за підтримки будівельної компанії «Креатор-Буд», завершився. Тривали змагання на набережній Тернопільського ставу з 24-го до 26-го серпня. Впродовж трьох днів у перегонах класів F125, F250 тa F500 взяло участь 48 кращих спортсменів з 15-ти країн світу.

vodno-motornyy-2018-2

«Інфрaструктурa тa рівень прoведення змaгaнь у Тернoпoлі визнaні нaйкрaщими, a чемпіoнaт щoрoку стaє нaйвaжливішoю пoдією у вoднo-мoтoрнoму спoрті світу», – зазначив Президент Нaціoнaльнoї федерaції вoднo-мoтoрнoгo спoрту Укрaїни Віктoр Шемчук та подякував міському голові Сергію Надалу і будівельній компанії «Креатор-Буд» за достойну організацію заходу світового рівня у Тернополі.

vodno-motornyy-2018-3

Директор компанії «Креатор-Буд» Олег Лахита привітав учасників змагань і висловив сподівання на те, що наступного року серед переможців на п’єдесталі гордитимемось українцем. Олег Лахита зазначив, що компанія є багаторазовим партнером соціальних, мистецьких, спортивних заходів, які відбуваються на Тернопільщині та в Україні, а підтримувати захід світового рівня для «Креатор-Буду» – за честь.

vodno-motornyy-2018-1Коментарі закриті.