Житель обласного центру став черговою жертвою поширеної схеми телефонного шахрайства, втративши велику суму грошей. До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернувся чоловік 1981 року народження, який постраждав від дій невідомого зловмисника.
Потерпілому зателефонував незнайомець, який назвався представником фінансової установи та повідомив про необхідність захистити заощадження. Керуючись інструкціями співрозмовника, тернополянин переказав 70 тисяч гривень на сторонній банківський рахунок, і лише після завершення операції зрозумів, що його ошукали.
За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження та проводять заходи щодо встановлення особи та місцезнаходження правопорушника. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними, не виконувати фінансових операцій під диктовку третіх осіб та пам’ятати, що банківські працівники ніколи не вимагають переказувати гроші на інші рахунки.
