Завдяки беззаперечним доказам Тернопільської обласної прокуратури, перед судом постав найманець, який намагався ліквідувати жителя передмістя Тернополя. Суд підтримав позицію сторони обвинувачення та призначив виконавцю замовного злочину покарання у вигляді 15 років ув’язнення із конфіскацією всього майна.
Слідство встановило, що засуджений погодився скоїти злочин на замовлення осіб із Черкаської області за грошову винагороду. Чоловік провів ретельну підготовку: придбав автомобіль для прихованого стеження та тривалий час вивчав щоденні маршрути потерпілого. У квітні 2024 року фігурант прибув до села Підгороднє, де підстеріг жертву в салоні легковика і кілька разів вистрілив у чоловіка через автомобільне скло з нарізної зброї із саморобним глушником. Лише своєчасне втручання бригади екстреної медичної допомоги та термінова госпіталізація дозволили врятувати життя пораненому.
Після невдалої спроби вбивства кілер залишив межі Тернопільщини та переховувався в іншій області, плануючи нелегальну втечу за кордон. Співробітники правоохоронних органів затримали його поблизу Умані під час спроби перетину державного кордону поза офіційними пунктами пропуску. Як повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури, вироком суду першої інстанції фігуранта визнано винним за статтями про замах на умисне вбивство на замовлення та незаконне поводження зі зброєю. Вирок суду набере законної сили після завершення строку на апеляційне оскарження.
