П’ять команд – військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб змагалися за звання найкращих бігунів, плавців та уміння влучно стріляти.

Чемпіонат відбувся у Тернополі з нагоди 100-річчя створення Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. 22 учасники взяли участь у складі колективів фізичної культури.

Першість у змаганнях вибороли спортсмени Головного управління Національної поліції, другу сходинку посіли представники Управління поліції охорони, а бронзу здобула команда Управління Державної служби надзвичайних ситуацій.

Змагання проводилися за програмою чотириборства: біг на 60 або 100 метрів, плавання на 50 або 100 метрів, біг на 1000 або 3000 метрів та стрільба з пневматичного пістолета серед чотирьох вікових груп.

Переможцями чемпіонату стали: Марущак Діана – працівниця Управління поліції охорони (вікова група 18-39 років серед жінок), Даньків Назар – представник Управління Державної служби надзвичайних ситуацій (вікова група 18-39 років серед чоловіків), Даньків Руслан – співробітник Управління поліції охорони (вікова група 30-39 років серед чоловіків) та Криворучко Олексій з Головного управління Національної поліції (вікова група 40-49 років серед чоловіків).

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Ігор Сидорук переможців і призерів поліатлону нагородив кубками, дипломами та грамотами.