Юні санкарі комунальної установи Тернопільської обласної ради “Тернопільська обласна ДЮСШ із зимових видів спорту” вибороли 11 медалей на чемпіонаті України з санного спорту серед юнаків та дівчат вікових груп “В” і “С”, який проходив з 12 по 14 березня на санно-бобслейній трасі в м. Сігулда (Латвія).

0В одиночних санях серед юнаків групи “В” чемпіоном став Швед Олександр, ІІІ місце зайняв Вілівчук Денис.

Чемпіонський титул серед дівчат виборола Сикліцька Софія.

Юнаки і дівчата групи “С” також не залишилися без нагород: серед юнаків “срібним” призером став Яремовський Богдан, серед дівчат “срібна” нагорода — у Міни Євгенії, а “бронзова” — у Гіріної Христини.

В командній гонці групи “В” команда Тернопільської області, яка складалася з учнів Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Шведа Олександра, Вілівчука Дениса та Сикліцької Софії зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу.

Дівчата групи “С” Гіріна Христина та Міна Євгенія зайняли ІІ місце.

Також варто відмітити Грицюка Максима (5 місце) та Січкун Ангеліну (4 місце).

Вітаємо з успішним виступом спортсменів та їх тренерів Світлану Кравчук, Аліну Заряду та Василя Казмірука.