Вчора на стадіоні «Колос» в Бучачі відбувся відкритий благодійний турнір з футболу, присвячений Збройним Силам України.
Змагання проходили за олімпійською системою. Участь у них взяли чотири команди.

За результатами зіграних ігор, І місце посіла команда села Переволока, ІІ місце зайняла команда з Пиляви, ІІІ місце здобули футболісти із Старих Петликівців, а ІV – команда Бариш-Жизномир.

Переможців змагань нагородили кубками, медалями, грамотами, м’ячами та пам’ятними подарунками перший заступник Бучацького міського голови Василь Вонсяк, учасники бойових дій, ветерани Афганістану Богдан Меньків і Богдан Романів та голова спілки воїнів АТО Володимир Криськів.

Під час турніру вдалось зібрати 32 тисячі 200 гривень для підтримки Збройних Сил України, з них 20 тисяч гривень у скриньку пожертвували працівники кооперативу «Іскра».
Всі кошти передано ГО «Волонтери Бучаччини».

Захід проведено за співпраці Української спілки ветеранів Афганістану, Спілки воїнів АТО, КП ФОК «Колос» та відділу культури, молоді і спорту Бучацької міської ради.