Сучасна техніка приходить на допомогу кожному, хто любить млинці. Існують спеціальні побутові пристрої — електромлинниці. Страва буде смачною, перший млинець точно не вийде «комом».
Млинці — універсальна страва. Можуть бути повноцінним обідом з солоною начинкою чи смачним десертом з джемами та фруктами. Готувати млинці — задача не з простих. Треба дотримуватися одразу кількох вимог: замісити ідеальне тісто, рівномірно прогріти пательню, не додавати забагато олії. Ціла наука!
Сучасна техніка приходить на допомогу кожному, хто любить млинці. Існують спеціальні побутові пристрої — електромлинниці. Страва буде смачною, перший млинець точно не вийде «комом». У чому секрет такого гаджета? Він має поверхню, яка рівномірно пропікає тісто будь-якої товщини. Які ще секрети приховує млинниця та як правильно її вибирати? Розбираємося детальніше в статті.
Що це за девайс?
Млинниця — невеликий девайс побутового призначення. Має вигляд корпусу з робочою поверхнею та нагрівальним елементом. Робить процес випікання простішим. Основні переваги пристрою:
- відсутні дим, нагар, неприємний запах пересмаженої олії;
- потрібно мінімум часу, щоб спекти багато млинців однакового розміру;
- додається мінімум олії;
- легко перевертати;
- краї млинців не пересушуються, а центр — завжди гарно пропікається.
Корпус майже не нагрівається, тому обпектися об девайс досить складно. Біля млинниці не так спекотно, як біля пательні, що стоїть на плиті.
1. Який тип пристрою обрати?
В асортименті магазинів можна зустріти три основні варіанти млинниць.
- Занурювальна — ідеальна для випікання тоненьких млинців. Вони не розірвуться навіть під час загортання начинок. Девайс треба занурити в ємність з тістом. До розпеченої поверхні прилипне стільки тіста, скільки необхідно, щоб рівномірно пропектися.
- Класична — має кілька змінних плиток для випікання, що може значно прискорити процес приготування. Можна наливати тісто, регулюючи товщину готового продукту по своєму вибору.
- Млинниця-вафельниця — девайс, що складається з двох половинок, які закриваються. Утворюється рівномірно пропечений млинець з цікавим рельєфом: від квадратиків до сердечок.
2. Розмір має значення
Перед вибором і покупкою пристрою варто звернути увагу на кількість вільного місця у вашій кухні. Габаритний пристрій для одночасного випікання великої кількості млинців займає досить багато місця.
Сучасні моделі можуть виготовляти по два, чотири чи шість млинців одночасно. Слід звернути увагу, що чим більше одиниць випікається, тим меншого вони діаметру.
3. Обирайте максимально доступну потужність
Від цього параметра залежить ефективність електромлинниці та швидкість випікання. Тому варто вибрати модель, що є найпотужнішою та не виходить за межі вашого бюджету.
Зазвичай, достатньо пристрою на 900-1200 Вт.
4. Звертайте увагу на додаткові корисні функції
Практичні можливості пристрою спростять процес його використання.
- Індикатор нагріву — покаже, що млинниця вже готова до використання.
- Таймер — автоматично вимкне девайс, коли млинець буде готовий.
- Розподілювач тіста — спеціальний аксесуар у формі літери «Т», який одним рухом рівномірно розподілить млинець по робочій поверхні.
Ці кілька простих порад значно спростять процес вибору корисного та зручного побутового девайса.