Відбулась особисто-командна першість Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з гирьового спорту, за програмою змагань «Динаміада – 2021».

У змаганнях взяли участь 7 команд динамівських колективів фізичної культури. Учасники спортивних перегонів продемонстрували свою силу у ривку та поштовху гирі вагою 32 кілограми, інформує сайт Управління ДСНС України в Тернопільській області.

Загальний результат визначався за сумою двоборства. У підсумку, команда Головного управління ДСНС України у Тернопільській області посіла почесне друге місце, поступившись лише збірній Головного управління Національної поліції.

Відзначились рятувальники й в особистих заліках. Зокрема, провідний фахівець Гусятинського РВ лейтенант служби цивільного захисту Віктор Мороз і начальник караулу 1-ї ДПРЧ старший лейтенант служби цивільного захисту Василь Сохацький – здобули перше місце у своїх вагових категоріях.
Переможців нагородили кубками, грамотами та дипломами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».