Українська збірна стала чемпіоном Європи у змішаній естафеті. Саме таким блискучим фіналом завершились ці змагання, які проходили в Італійському Риднау. У складі нашої команди виступали відразу троє майбутніх олімпійців, однак, щоб підтвердити лідерський статус, їм довелося докласти немало зусиль, – повідомляє Федерація біатлону України. Але Ірина Варвинець, Юлія Журавок, Артем Прима та Дмитро Підручний зробили все, щоб вибороти «золото».

pidrucjnyy-rydnau-01-2018-1

В результаті, Україна вийшла на друге загальнокомандне місце за підсумками змагань, здобувши дві золотих і одну срібну нагороди. Наступними стартами для Дмитра Підручного та тернопільських біатлоністок Анастасії Меркушиної і Олени Підгрушної стануть перегони на снігових трасах «Білої» Олімпіади-2018 у Південній Кореї.

Додамо, що Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина нещодавно здобули звання лауреатів програми «Герої спортивного року Тернопільщини 2017» в номінаціях «Кращий спорстмен року» та «Краща спорстменка року».