За Суперкубок області імені Івана Вишневського змагалися минулими вихідними футбольні клуби «Тернопіль» та «Бережани». Спочатку тернополянам щастило не надто. Попри те, що хлопці грали на своїй території, рахунок відкрили гості, і перший тайм закінчився із результатом 0:1 на користь «Бережан».

Андрій Кондзьолка, півзахисник ФК «Тернопіль»: «Поки що по моментах перевага на нашій стороні. Просто у «Бережан» реалізація краща – вони створили менше моментів, але забили і виграють. Попереду другий тайм. Надіємося, що ми зможемо зрівняти рахунок і вийти вперед».

За двобоєм команд із трибун спостерігали вболівальники. Тримали кулаки за наших і ті, хто докладалися до заснування команди і пильно стежили за іграми ФК «Тернопіль» із самого початку.

Другий тайм для тернополян видався значно вдалішим. Їм не тільки вдалося зрівняти рахунок, але й випередити суперника. Таким чином, із рахунком 2:0 наші пішли з поля переможцями.