dbe28fa613dc86654ea75c877b660943Глава МОЗ Уляна Супрун зазначила, що низка факторів впливає на запах тіла. Цей пост вона розмістила на своїй сторінці в Facebook, пише «Слово і Діло».

«Це не тільки висока температура повітря, а ціла низка факторів – наш раціон, гормони, генетика, емоційний стан, види бактерій, що живуть на шкірі і косметичні засоби, якими ми користуємося», – зазначила в.о. міністра охорони здоров’я.

Вона також додала, що на нашій шкірі є потові екринові, потові апокринові та сальні залози. Вони активно працюють під час фізичних навантажень, і коли нам жарко. Цих залоз більше, і вони відкриваються безпосередньо на поверхню шкіри. Протоки апокринових залоз відкриваються в волосяний фолікул. Ці залози починають активно працювати в період статевого дозрівання.

Розташовані вони досить локально – в пахвових зонах, в зоні паху і навколо сосків. Вони активуються, коли ми переживаємо стрес, тим самим викликають так званий “емоційний піт”.

Діючою речовиною антиперспірантів найчастіше є сіль алюмінію. Під час контакту з потом вони буквально заліплюють потові залози, в результаті чого поту стає менше.

При цьому в.о. голови МОЗ зазначила, що ці солі в деяких випадках можуть провокувати навіть ракові пухлини, але за умови прямого попадання в кров.

Також Супрун дала українцям кілька порад про те, як запобігти неприємному запаху і зменшити потовиділення.

Від admin