“Новорічні вогні” – нова пісня від тернопільських авторів

Усі ми чекаємо Нового року з надією на позитивні зміни, здійснення наших мрій і планів.  Тому передноворічний настрій – він особливий і піднесений. Ми даруємо подарунки і приймаємо, збираємо рідних і друзів, вітаємо близьких нам людей. Ми поринаємо в передсвяткову круговерть, і вона виносить нас просто до самого того моменту, коли годинник відбиває останні секунди року, який минає і з келихом шампанського ми зустрічаємо рік новий.

Напепердодні зимових свят тернополяни Тетяна Долішна, Олена Лайко та Іван Небесний подарували українцям свою нову композицію під назвою «Новорічні вогні».

У ній – саме той настрій відчуття свята і піднесення, прості слова побажань для кожного слухача.
«Нехай моя пісня додасть усім справжнього новорічного настрою і налаштує на позитив. Саме таке передчуття свята ми й хотіли подарувати слухачам разом з моєю подругою, поетесою Оленою Лайко та неймовірним композитором Іваном Небесним, який створив аранжування моєї пісні. Побажайте у ці дні усім рідним та близьким людям добра і любові!», – так коментує музичну композицію автор та виконавиця Тетяна Долішна (Tanya Dolya).

new_year_2019

 Коментарі закриті.