На Тернопільщині медсестри мають шанс отримати ваучер на навчання

Заступник директора Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Люся Совінська та начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Сусла взяли участь у зустрічі зі старшими медичними сестрами відділень КНП Чортківської центральної комунальної районної лікарні.

«Питання конкурентоспроможності на ринку праці завжди актуальне, адже успішність кожного з нас залежить від готовності до саморозвитку та самовдосконалення. Особливо важливим це питання є для тих, кому виповнилося 45 років. Так, служба зайнятості пропонує громадянам, крім зареєстрованих безробітних, отримати ваучер на навчання, за яким є можливість опанувати нову професію або спеціальність, підвищити чи удосконалити наявні знання та вміння.
За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей економічної діяльності, в т.ч за напрямком “Медсестринство”. Громадяни самі визначають професію або спеціальність (із затвердженого Переліку), за якою будуть отримувати освітні послуги, а також форму та місце навчання», – зазначила заступник директора районної філії обласного центру зайнятості.
Тетяна Сусла розповіла присутнім про те, хто має право на отримання ваучера для спеціалізації чи підвищення кваліфікації за напрямком “Медсестринство”. Також зазначила, що оплата ваучерів здійснюється Фондом загальнообовязкового державного соціального страхування України на випадок безробіття і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
ukrainska-medsestra3245323


Коментарі закриті.