У Збаразькому замку відбулися офіційні урочистості з нагоди випуску курсантів і курсанток ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Випускники третього курсу успішно завершили навчання, отримавши дипломи за здобутими професіями та атестати про повну загальну середню освіту.
Розділити важливу подію з випускниками прийшли батьки, викладачі, наставники, а також почесні гості, серед яких — заступник начальника Тернопільської ОВА Роман Свистун та директорка департаменту освіти і науки ОВА Ольга Хома. Захід розпочався з виконання Державного Гімну України та вшанування пам’яті полеглих захисників хвилиною мовчання. Під час церемонії кращих вихованців відзначили за високі досягнення у навчанні та зразкову дисципліну, а завершилися урочистості традиційним прощанням із Прапором коледжу та фінальною стройовою ходою випускників.
