Сьогоднішня спека призвела до страшної трагедії на головній водоймі обласного центру, яка обірвала життя юної тернополянки. Рятувальні служби міста о 15:01 отримали тривожний виклик про те, що під час купання на Тернопільському ставу пішла під воду й не повернулася на берег дівчина 2011 року народження.
На місце надзвичайної події терміново виїхали спеціальні підрозділи ДСНС для організації невідкладних пошукових дій. До обстеження глибоководних ділянок ставу долучилися фахівці-водолази з Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. Завдяки проведеним водолазним роботам тіло неповнолітньої було знайдено та оперативно піднято на поверхню, після чого потерпілу одразу передали лікарям швидкої допомоги. Медична бригада до останнього боролася за життя дитини, проте тривалі реанімаційні заходи, на жаль, виявилися безрезультатними.
До проведення цієї пошуково-рятувальної операції на воді загалом залучалися 4 одиниці спецтехніки та 16 чоловік особового складу рятувальних підрозділів. Представники ДСНС висловлюють щирі співчуття родині загиблої та вкотре закликають усіх жителів регіону бути надзвичайно обережними під час перебування на водоймах. Дорослих наполегливо просять у жодному разі не залишати дітей без нагляду та суворо контролювати їхнє дозвілля поблизу води.
