Словесна перепалка під час застілля в одному з парків Тернополя завершилася госпіталізацією та кримінальним провадженням. У парку «Здоров’я» під час розпивання алкогольних напоїв виник конфлікт між 50-річним тернополяниною та 38-річним уродженцем Полтавщини, який швидко переріс у жорстоку бійку.
У розпалі суперечки молодший чоловік завдав старшому товаришу численних ударів руками та ногами по голові. Потерпілого жителя обласного центру з важкими травмами екстрено госпіталізували до лікарні. Співробітники Тернопільського районного управління поліції оперативно прибули на місце події та затримали нападника в порядку статті 208 КПК України.
Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження (частина 1 статті 121 КК України). Наразі вирішується питання щодо оголошення фігуранту про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває, а зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.
