У більярдному клубі «Абриколь» відбувся Чемпіонат Тернопільської області з більярдного спорту серед юніорів та юнаків. Учасники змагалися у дисципліні «Динамічна піраміда», а сам турнір став офіційним відбором до майбутнього Чемпіонату України.
За підсумками проведених матчів золоту нагороду та перше місце виборов Мар’ян Чайка, який представляв місто Чортків. Срібним призером обласного турніру став Богдан Заболотний із Чернівців. Третю сходинку п’єдесталу пошани та бронзові медалі розділили між собою Маркіян Чайка з Чорткова та тернополянин Віталій Сенів.
Ці змагання продемонстрували високий рівень підготовки підростаючого покоління більярдистів регіону. Організатори та вболівальники вітають переможців і призерів обласної першості та бажають юним спортсменам Тернопілля вдалих і результативних виступів на загальнонаціональному рівні.
