Підгороднянська громада офіційно оновила власний портфель стратегічних програм розвитку на найближчі роки. У понеділок, 22 червня, відбулося засідання профільної комісії з питань розподілу публічних інвестицій, під час якого члени комісії розглянули та схвалили оновлений перелік інвестиційних проєктів і програм громади на 2026–2028 роки, узгодивши джерела їхнього подальшого фінансування.
Під час засідання начальниця фінансового відділу Ірина Ващенко поінформувала присутніх про успішне залучення додаткових коштів з державного бюджету. Відповідно до урядової постанови № 596, Підгороднянська громада отримала державну субвенцію у розмірі 533 400 гривень. Оскільки ця фінансова допомога надається виключно на засадах співфінансування, і обов’язкова частка місцевого бюджету має складати не менше 10%, члени комісії погодили виділення з власної казни громади додатково 54 000 гривень.
Усі залучені та виділені кошти спрямують на реалізацію важливого освітнього інвестиційного проєкту у межах програми «Нова українська школа». Зокрема, фінансовий ресурс буде використано для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти шляхом повного облаштування новітнього кабінету інформатики у Великоходачківському ліцеї. Це дозволить суттєво покращити умови навчання та забезпечити школярів сучасною комп’ютерною технікою.
