У неділю, 21 червня 2026 року, в селі Івачів Долішній відбулося урочисте освячення меморіального банера, встановленого на честь загиблого захисника України Василя Богдановича Шумського. Пам’ятний захід розпочався зі вступного слова начальника Відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Білецької сільської ради Романа Мироновича Винника.

Після офіційного відкриття настоятель місцевого храму святого апостола та євангеліста Луки отець Орест Глубіш відслужив Чин освячення меморіального банера та відправив Панахиду за всіма загиблими воїнами, які віддали свої життя в боротьбі за незалежність нашої держави. Ушанувати пам’ять полеглого земляка зібралися односельці, представники Білецької громади та близькі військовослужбовця.

Встановлення цього пам’ятного знака в Івачеві Долішньому стало ще одним свідченням глибокої вдячності захисникам та нагадуванням про високу ціну української свободи. Організатори заходу наголосили, що подвиг Василя Шумського, який без вагань став на захист рідної землі, назавжди залишиться в серцях жителів громади, бойових побратимів та в історії всієї України.