«Тернопільводоканал»: Карантин не відміняє оплати за спожиті послуги

Працівники КП «Тернопільводоканал» нагадують жителям міста, що введення карантину, – не означає, що люди можуть не сплачувати за комунальні послуги, зокрема, за холодне водопостачання, оскільки доступу до будівлі водоканалу містяни тепер не мають. Люди мають можливість сплачувати за послугу дистанційно і керівництво водоканалу закликає тернополян дотримуватися терміну оплати послуги. Про це повідомляють на сайті «Тернопільводоканалу»:

«Останнім часом поширюється інформація про ухвалені нормативні документи, що начебто надають дозвіл споживачам на період дії карантину не оплачувати отримані послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Насправді така інформація не є достовірною. Йдеться лише про тимчасове припинення відключень та застосування штрафних санкцій у разі несплати за послуги, надані КП “Тернопільводоканал”.

Отож, звертаємо увагу на необхідність щомісячних розрахунків за спожиті послуги. Саме регулярність оплат дозволить нашому підприємству й надалі забезпечувати безперебійне і цілодобове централізоване водопостачання та водовідведення.Тому від своєчасності та повноти розрахунків кожного з абонентів залежить водозабезпечення усіх споживачів!», – повідомляють у водоканалі.

вода1Залишити коментар