Народний депутат запропонував бізнесу Тернопілля пріоритети в допомозі у боротьбі з коронавірусом

chaikivskyy-03-2020-3Народний депутат України Іван Чайківський звернувся до відповідального бізнесу. Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук, – повідомляє “TeNews“. «Ще півтора року тому я був бізнесменом, який з “нуля” створив підприємство на понад 2000 робочих місць. Зараз – народний депутат України. Переконаний, один і другий мій досвід дають мені право звернутися до кожного, хто в цей час відчуває відповідальність за життя наших співгромадян», – стверджує нардеп.chaikivskyy-03-2020-3

За словами Івана Чайківського, зараз важливо кожному на своєму місці, тими засобами, що має, допомагати там, де може. Народний обранець переконує: найперше такої допомоги потребують наші лікарі та медпрацівники. «На сьогодні влада не може вирішити елементарні питання безпеки на робочому місці тих, хто вже завтра може зіткнутися з вірусом. Насамперед, ідеться про захисні костюми, окуляри, маски, бахіли, дезинфікатори. Далі є потреба в швидких тестах на виявлення Covid-19. Також лікарні мають звичайні господарські витрати: паливо для забезпечення доїзду персоналу чи підвезення аналізів та хворих. Все це потребує згуртування зусиль всього бізнесу, що вважає себе відповідальним щодо тих громад, де бізнес веде діяльність», – говорить Іван Чайківський.

Він впевнений, що зараз варто зосередити свої зусилля на конкретних медичних об’єктах. Такими депутат вважає районні лікарні, які будуть базовими в кожному з районів, коли вірус виявлять у мешканців нашої області.

«Закликаю не розпорошуватися на якісь нереальні проекти, не піддаватися шахрайським зборам коштів, від кого би не надходили звернення, особливо, якщо прикриватимуться владою, працювати тільки з тими фондами та лікарнями, яким ви особисто довіряєте»,- наголошує Іван Адамович.

Перефразовуючи своє передвиборче гасло, Чайківський підсумовує: «Зараз для всіх нас настав час «Л»: життя перевіряє нас на людяність».

 Залишити коментар