Тернополяни вже можуть подивитись на найбільшу в Україні різдвяну шопку (ФОТО)

У храмі Святого апостола Петра у Тернополі вже встановили Різдвяну шопку, яку вважають найбільшою в Україні. Її розміри й елементи вдосконалюють щороку.

Цьогоріч вона біля 25 метрів заввишки та 50 завширшки. Конструкція містить багато тварин, диких та світських, людей, святих та простих селян, є ангели, будинки, хвойні дерева та багато іншого. З понад тисячі об’єктів близько 30-ти рухомі.

— У різні дні була різна кількість людей, які допомагали встановлювати конструкцію. Відрізняється цьогорічна шопка деякими змінами, це і загальний вигляд, нові деталі, розташування, освітлення, — розповідає отець Пантелеймон.

З’явився вітряний млин. Вже сьогодн віряни зможуть побачити рухомі об’єкти, світла, штучний струмочок, у центрі композиції вертепу — пресвяту родину, а після служби Божої та маленького Ісуса.

– Роботу над встановленням почали ще у 20-х числах грудня, плануємо зробити деякі деталі, освітлення і докупити лебедя, який вчора розбився, або іншу тварину. Вчора, до 1 ночі 15 людей встановлювали хмари, які були підготовлені скоріше. Ми планували додати неонового світла, щоб хмари світились, але через брак часу нам не вийшло. Плануємо зробити це на наступний рік. Допомогли у роботі молодь, Марійська дружина та всі охочі. Стараємось щороку додавати щось нове, а щось забирати, адже шопка тільки збільшується, а церква – ні, – ділиться отець церкви.

8fcac61d92f9c7745302cbb762383219b509d1ff

Джерело: “Терміново”Коментарі закриті.