Що робити тернополянам? У січні на супутнику зникнуть українські канали, бо їх закодують

5dc50b10128b1-mtsd65ijpegСупутникове телебачення закодують. З 20 січня 2020 року популярні українські канали зникнуть з телевізорів. Кілька мільйонів українців, які мають безкоштовний сигнал супутника, залишаться без улюблених програм та серіалів. 

Супутниковий сигнал  з 20 січня наступного року буде закодовано. Саме таке повідомлення бачать на своїх екранах українці, які дивляться телевізор через “тарілку”.

Сигнал кодуватимуть 6 найбільших українських медіа – груп. Загалом 24 канали зникнуть. Кодування торкнеться власників супутникових тарілок, які не підключені до офіційного провайдера. В Україні таких є два. При підключенні до них, доведеться замінити і тюнер. Нині він коштує 1100 гривень.

За користування каналами щомісяця доведеться платити абонентську плату. В офіційних провайдерів вона різниться. Стартує від 80 гривень. Якщо ви не бажаєте цього робити, переходьте на Т2. Канали будуть безкоштовними і у відкритому доступі.

5dc50b10128b1-mtsd65ijpegКоментування вимкнено до запису “Що робити тернополянам? У січні на супутнику зникнуть українські канали, бо їх закодують”

  1. ігор коментує:

    перходити на кардшаринг або на айпи тв в тернополі майже у всіх є інтернет так що краще платити 20гривень за айпи тв чи 100 гр за паро каналів