У Тернополі розробили Інтерактивну карту відповідальності за прибирання міста взимку

Карту відповідальності за прибирання доріг, проходів та дворів у зимовий період створено у Тернополі. Розміщена вона на інтернет-сайті міської ради за посиланням. На карті зображені масиви, дороги та тротуари, які прибирають три організації: ТОВ «Авакс-Проф», «Міськшляхрембуд» та ТОВ «Техно-Буд-Центр». Навівши на відповідну ділянку, можна дізнатися, хто тут відповідальний за прибирання, контактний номер телефону та прізвища депутатів, обраних від цих округів, – повідомляє прес-служба міської ради.

karta-pribirannya-ternopill-02-12-2019

На цій же карті позначено міжквартальні проїзди, за прибирання яких відповідальні приватні підприємства (так звані ЖЕКи). Аналогічно, тут можна дізнатися, яка організація відповідальна за прибирання тієї чи іншої ділянки та їх контактні номери телефонів.

За прибирання прибудинкових територій відповідають управителі будинків (так звані ЖЕКи) або ОСББ.

Інформація щодо відповідального за прибирання кожного двора у місті доступна для завантаження. У цій таблиці міститься інформація про перелік багатоквартирних будинків із зазначенням виконавців послуг, керівників цих підприємств та депутатів міської ради з номерами телефонів.

Зверніть увагу! Карта відповідальності за прибирання буде оновлюватися. Першочергово вноситимуться дані щодо відповідального за прибирання кожного будинку.Коментарі закриті.