Для осіб з інвалідністю на Тернопільщині є майже 100 вакансій

Як не просто знайти роботу знає практично кожна доросла людина, а якщо є проблеми зі здоров’ям або інвалідність? Але є вакансії і для людей з інвалідністтю. Держава стимулює працедавців створювати робочі місця для таких людей, пише TeNews.

Олена Рак, речниця Тернопільського обласного центру зайнятості: “Роботодавці Тернопільщини подали у службу зайнятості області інформацію про 99 вакансій для осіб з інвалідністю. На 27 листопада, наприклад, їм потрібні: геодезист, інженери, вчитель фізики загальної середньої освіти, вихователь дошкільного навчального закладу, економісти, бухгалтери, ветлікар, фахівець із соціальної роботи, мікробіолог, вафельники (виробництво морозива), виконроб, водії, електрики, електромеханік, електромонтажник, завідувач відділення, завідувач складу, касири, контролери енергонагляду, кур’єри, машиніст електростанції пересувної, обробник виробів, оператор технологічних установок, офіціанти, продавці, пекар, свинар, слюсар, швачки, підсобники, прибиральники, сторож, укладальник-пакувальник, вантажник.”

За словами Олени Рак, робота вищезгаданих фахівців є в Борщівському, Бучацькому, Заліщицькому, Козівському, Кременецькому, Монастириському, Шумському, Підволочиському, Тернопільському, Теребовлянському, Чортківському районах Тернопільської області та у м. Тернополі. Роботодавці готові платити своїм працівникам  до 10 000 гривень у місяць.

Навіть, якщо в особи з інвалідністю немає відповідної освіти, вона може пройти профнавчання за спрямуванням служби зайнятості. Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

роботаКоментарі закриті.