У Тернополі 21 листопада народна артистка України Оксана Пекун відкриватиме піснями свою душу

pekun-2019-3Талановита та харизматична співачка і телеведуча, народна артистка України Оксана Пекун приїздить до рідного Тернополя з новою концертною програмою. У четвер, 21 листопада, наша зіркова землячка виступатиме для тернополян. На сцені Палацу Культури «Березіль» Оксана представить програму «Душа моя». Цим концертом співачка відкриє гастрольний тур містами України, присвячений ювілею її творчої діяльності.

pekun-11-05 копія

У програмі прозвучать пісні, які додались до репертуару Оксани Пекун за час роботи у телепроекті «Фольк-music» на Першому Національному. Демонструвати цей пласт творчості Оксані допомагатиме колектив «DZHERELA».

Будуть у концерті і зовсім нові пісні, які співачка з любов’ю підготувала до цього туру, аби порадувати своїх шанувальників. Обов’язковою складовою стануть і улюблені багатьма «хіти» минулих років, що прозвучать у новому трактуванні, як то кажуть «кавер-версії». Серед них, зокрема, «Кав’ярня кохання», «Не залишай», «Ти будеш мій» та інші.

Разом із Оксаною Пекун, у програмі виступлять також актор театру і кіно, телеведучий і шоумен, народний артист України Анатолій Гнатюк, «золотий» саксофон України, заслужений артист України, теж колишній тернополянин Ігор Рудий, шоу-балет «Atlantic» Тетяни Мазуркіної зі Львова.

Отож, 21 листопада у Палаці культури «Березіль» Оксана Пекун чекатиме на усіх своїх тернопільських шанувальників та друзів на пісенну зустріч. Початок о 19 годині.

pekun-11-2019-2

 Залишити коментар