Благодійні фонди та громадські організації Тернопілля мають можливість виграти грант

Благодійні фонди та громадські організації мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту “Дельта Милосердя”.


Проект створено для підтримки благодійних фондів та громадських організацій України. В межах цього проекту фонд або організація має змогу виграти грант в таких номінаціях:
– в номінації “Благодійний проект” – грант у 20 000 грн на його реалізацію або співфінансування;
– в номінації “Візитка Фонду” – 10 000 грн на адміністративні потреби. Участь безкоштовна!
5 вересня у Всесвітній День Благодійності відбулась прес-конференція з приводу старту цього соціального проекту. Ознайомитися можна за посиланням https://youtu.be/iHJzYSLadmk .
Для участі необхідно:
1. Подати заявку на участь у конкурсі (обов`язково).
2. Розмістити на сайті БФ або ГО новину про те, що вони беруть участь у проекті “Дельта Милосердя” з активним посиланням на сторінку грантонадавача з умовами конкурсу https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/ (обов`язково).
3. Підготувати благодійний проект, у межах бюджету гранта, чи “візитку” свого фонду (в залежності від вашого вибору у номінаціях). Взяти аплікаційні форми для проекту або “візитки” та ознайомитися детальніше з умовами проекту можна на сторінці проекту https://deltabank-online.com.ua/delta-miloserdya/

реєстраКоментарі закриті.