Як незвично розпочався робочий день у заступника міністра на Тернопільщині (фото)

Один з робочих днів заступника міністра економіки Тараса Висоцького розпочався досить незвично. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, – пише «Галас». «До початку Земельного форуму в Тернополі відвідав молочно-товарний комплекс «Агропродсервіс» (с. Теофіпілка). Надої 8-10 тисяч, середня заробітна плата 12 тисяч грн +, корови та телята щасливі – одним словом – МОЛОДЦІ!», – повідомив високопосадовець.

Інформацію про такий візит столичного гостя розмістив у себе на сторінці і народний депутат України Іван Чайківський, який супроводжував заступника міністра.

«На запрошення директора компанії «Агропродсервіс» Андрія Барана заступник міністра Тарас Висоцький оглянув виробничі потужності молочно-товарної ферми в Теофіпілці Козівського району.

Оновлення стада, європейська генетика, достойні заробітні плати – головне, що дає економічний поштовх і для галузі тваринництва, і для села, де внутрішніми інвесторами створюються такі підприємства», – написав народний обранець.

До слова, під постом заступника міністра з’явилися коментарі із запрошенням його і на інші об’єкти.

«А в Закарпатті є равликова ферма; і взагалі багато цікавих «профільних» родзинок» – написала Галина Ломпарт.

«Може, й до козиних та овечих ферм доберетесь. Перспективні напрямки», – вважає Андрій Маслюк.

Як відомо, Тарас Висоцький на посаді заступника міністра економіки «курує» агропромисловий напрямок після об’єднання відповідних міністерств.Коментарі закриті.