Компанія «Креатор-Буд» взяла участь у студентському Форумі нових можливостей (Фото, відео)

У Тернополі відбувся Форум нових можливостей, організований юридичним факультетом Тернопільського Національного економічного університету. В рамках заходу студенти юридичного факультету презентували роботи інноваційних практико-орієнтованих дискусійних платформ від роботодавців Тернополя. Участь у студентському форумі взяла девелоперська компанія «Креатор-Буд», – пише «TeNews».

kreator-forum-10-2019-1

Під час заходу студенти та абітурієнти вишу мали можливість поспілкуватись та отримати фахову консультацію щодо стажування чи працевлаштування в компаніях та підприємствах області. Нові та креативні можливості в пропозиціях майбутніх юристів побачили і працівники компанії «Креатор-Буд».

kreator-forum-10-2019-2

Майстер-класи, ярмарка вакансій, воркшопи, тренінги, молодіжні турніри об’єднали на кілька годин сотні студентів, абітурієнтів, викладачів та роботодавців Тернопільщини. В рамках заходу комерційними стипендіями були нагороджені кращі студенти юридичного факультету.

kreator-forum-10-2019-3

Іменну стипендію від генерального директора компанії «Креатор-Буд», в минулому – випускника юридичного факультету ТНЕУ, а сьогодні керівника однієї з кращих будівельних компанії України Ігоря Гуди, отримала студентка 3-го курсу економічного університету Вікторія Горошко.Коментарі закриті.