Служба зайнятості побувала на “Форумі нових можливостей”

Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у “Форумі нових можливостей” організованому у ТРЦ “Подоляни” юридичним факультетом Тернопільського національного економічного університету для старшокласників шкіл міста та Тернопільської області, їхніх батьків, вчителів та роботодавців.

Відвідувачі форуму мали можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах, воркшопах, ознайомитись з поняттями “сторітепінг”, «брендинг», soft&hard-skils, оволодіти азами переговорних навичок, прийомами самооборони, пройти діагностику особистісних якостей тощо.

Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості інформували майбутніх абітурієнтів про тенденції розвитку сучасного ринку праці, основні компетенції та вимоги роботодавців до працівників, перспективні професії; презентували платформи профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія» Державної служби зайнятості; проводили експрес-тестування на визначення професійних нахилів. Із захопленням школярі вирішували логічні завдання, розв’язували ребуси та профорієнтаційні анаграми. Відтак мали гарну нагоду визначитись з напрямком майбутньої трудової діяльності, обрати професію до душі.

У заході взяли участь понад 500 учнів, студентів, викладачів, батьків, соціальних партнерів.

2019-10-10-1Коментарі закриті.