7-річна тернополянка обрізала своє волосся заради онкохворих діток

7-річна тернополянка Софійка Рубас обрізала своє волосся в рамках акції Hair for Share. Волосся відпускала з малечку. Мама розповідає: колись навіть підрівнювала зі скандалами. 

— Одного разу побачила дитинку в магазині без волоссячка і в масці, ми навіть не зрозуміли, чи хлопчик це, чи дівчинка. Було багато питань і важких відповідей. Так Софійка дізналася про онкохворих діток і бажання віддати волоссячко виникло в неї одразу. Я ще кілька місяців виношувала ту думку, бо не була готова. Шкода було такого волосся, але Софійка постійно нагадувала про своє бажання. Тоді, у травні, мені трапилася ваша публікація, так ми дізналися про можливість віддати волосся у нашому місті, —  каже мама дівчинки.

Організатори акції дякують Софійці за таке щире і вольове рішення. Тепер її волоссячко допоможе дівчинці, яка втратила власні коси, почуватися впевненою і красивою.

Нагадаємо, в рамках акції небайдужі обрізають волосся, яке згодом йде на перуки діткам, які проходять курс хіміотерапії і втратили власне волосся.

566d4c674dfc4269687fe90a4008cc3b8b0a44dc

Джерело: ГолосКоментарі закриті.