В Ланівцях – капітально відремонтоване та оновлене терапевтичне відділення лікарні

Днями в КНП «Лановецька центральна районна лікарня» відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованого та оновленого терапевтичного відділення.

На заході були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, голова районної ради Руслана Кушнір, Лановецький міський голова Роман Казновецький, благодійники, меценати та медичні працівники. Роботи проведені за ініціативи голови райдержадміністрації 2015-2019 років Юліана Сіранта та підтримки різних гілок влади, адміністрації лікарні, бізнесу району, керівників сільськогосподарських підприємств та релігійних організацій Лановеччини.

Замінено систему електропостачання та освітлення; здійснено облицювання стін, підлоги, стелі та заміну вікон і дверей; замінено водопровідні та каналізаційні мережі; покращено систему опалення приміщення.

Основним завданням медпрацівників та районної влади залишається підвищення якості медичних послуг, покращення матеріально-технічної бази та реалізація реформи медичної галузі, – промовив на відкритті Олександр Батожний. Окрім того, він подякував усім, хто долучився до ремонту цього відділення, хто сприяв якісному виконанню ремонтних робіт та якнайшвидшому відкриттю, адже тепер хворі можуть отримувати кваліфіковану медичну допомогу у сучасних комфортних умовах. Священики різних конфесій здійснили освячення відділення.

69367339_2553454974676107_936290032870752256_nКоментарі закриті.