850 дітей вакцинували в Тернополі за останній тиждень

850 дітей вакцинували в Тернополі за останній тиждень. Це на 600 дітей більше, ніж попереднього. Повідомив медичний директор з поліклінічної роботи Тернопільської міської дитячої лікарні Володимир Кучма.

З 1 вересня дітей без наявності щеплень, не будуть допускати до навчальних закладів Тернополя, оскільки з початку року в області, на кір захворіли 3 тисячі 600 осіб, з них 65% – діти. Для порівняння, минулого року за цей же час захворіли 2 тисячі 700 людей. Повідомила педіатр відділу надання медичної допомоги населенню обласного управління охорони здоров’я Майя Голяк.

Звернень батьків щодо індивідуального навчання невакцинованих дітей поки що не надходило, повідомила начальником управління освіти Тернопільської міської ради Ольгою Похиляк.

За півроку на Тернопільщині проти кору вакцинували 6 892 дитини з 11-ьох тисяч дітей віком 6 років. Також щеплення в області зробили 4 тисячам 373 дітям віком до року – з 8505 таких дітей. За липень вакцинували на 10% більше дітей, ніж у червні – повідомила педіатр відділу надання медичної допомоги населенню обласного управління охорони здоров’я Майя Голяк.

лікар

Джерело:UA: ТернопільКоментарі закриті.