Ірис тернопільського селекціонера Ігоря Хороша здобув міжнародне визнання

Колекція ірисових нагород відомого тернопільського селекціонера, власника Салону квітів «Ігор» Ігоря Хороша дням поповнилась новим експонатом. Із Італії надійшов диплом, який підтверджує, що один із  ірисів тернополянина визнано кращим у світі серед синіх сортів.

igor-synevyr-2019-2

Мова йде про «СИНЕВИР» – унікальний за глибиною та багатством відтінку синього кольору сорт селекції 2018 року. На 61-му Міжнародному Конкурсі Ірисів, який нещодавно проходив в італійському місті Флоренції, «СИНЕВИР» здобув приз Рора та Лучано Баусі як найкращий синій сорт.

igor-synevyr-2019-1

igor-synevyr-2019-3

«Щиро дякую організаторам та членам журі 61-го Міжнародного Конкурсу Ірисів за визнання мого сорту «СИНЕВИР» кращим синім ірисом», – написав Ігор Хорош на своїй сторінці у соцмережах.

igor-synevyr-2019-4

Як відомо, у колекції Ігоря Хороша є понад 150 його авторських сортів. Ряд із них уже здобули світове визнання. Так, скажімо, «ДЕЛЬФІН І РУСАЛКА» впродовж п’яти років входив до п’ятірки кращих згідно даних Української спілки ірисів, у 2015-му цей сорт увійшов до десятки кращих на Міжнародному конкурсі у Флоренції, потім отримав відзнаку Української спілки ірисів, а в 2016-му – його нагороджено Медаллю Ніни Мірошніченко, що серед ірисівників України вважається найвищою оцінкою для сорту.

Олена Лайко, «Тернопільська Липа»

Фото зі сторінки Ігоря Хороша у соцмережахКоментарі закриті.