Скільки часу потрібно для реєстрації документів: ДАБІ йде назустріч учасникам ринку

еєстрація дозвільних документів на будівництво відбувається у п’ятиденний термін, замість тридцяти днів, як це було раніше. Дотримання строків внесення інформації контролюють керівники територіальних органів. Це – основний меседж наради, що відбулася у Державній архітектурно-будівельній інспекції (ДАБІ).

Голова ДАБІ Сергій Кузьмін дав доручення керівникам територіальних органів взяти під особистий контроль дотримання строків внесення інформації, зазначеної у повідомленні про початок будівельних робіт, до Єдиного реєстру. А також звернув увагу, що в реєстрі мають бути дані про кожен отриманий Держархбудінспекцією документ, без будь-яких надуманих підстав для відмов у реєстрації.

Нагадаємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року за №367 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» внесено зміни до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт і, починаючи із 1 липня 2019 року, внесення до реєстру інформації здійснюється протягом п’яти робочих днів з дня надходження повідомлення.

реєстраКоментарі закриті.