15 переселенців шукають роботу на Тернопільщині

У січні-червні 2019-го послугами обласної служби зайнятості скористались 53 внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО. Найбільше переселенців звернулося до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості – 23 та Борщівської районної філії обласного центру зайнятості – 7. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.


«Працевлаштовано 13 переселенців, – зазначив керівник ОЦЗ. – З них, один – започаткував власний бізнес, отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 3 – отримали роботу завдяки компенсаціям роботодавцям витрат на оплату праці. Професійне навчання проходили 3 внутрішньо переміщених осіб, після якого 2 змогли працевлаштуватися.
На 01.07.2019 на обліку в обласній службі зайнятості перебуває 15 безробітних з числа переселенців, для яких продовжується пошук роботи, – сказав Василь Олещук. – Серед них є фармацевт, тракторист, водій, менеджер, касир торговельного залу, електромонтер з експлуатації розподільних мереж та ін.».

заробітчаниКоментарі закриті.