Оголосили конкурс на кращий ескізний проект пам’ятника жертвам депортації з Лемківщини

У Тернопільській ОДА оголосили конкурс. Мешканці області мають можливість подавати свої ідеї, щодо того, як має виглядати пам’ятник жертвам депортації з Лемківщини.

Адже є розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 21.12.2018 р. ,,Про заходи з відзначення 75-х роковин початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1955 роках”.

Відповідно оголошено повторний відкритий конкурс на кращий ескізний проєкт пам’ятника у місті Монастириська Тернопільської області жертвам депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1955 роках.

Організатором конкурсу є Тернопільська обласна державна адміністрація. Подання заявки щодо участі у конкурсі та одержання конкурсної документації – з 8 липня до 9 серпня 2019 року.

Реєстрація учасників конкурсу, видача конкурсної документації та прийняття матеріалів на конкурс проводяться за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 412 управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, тел.: (0352) 52 25 71.

tozhe_ukr_lemki_0Коментарі закриті.