Тернополянам до уваги: Росія керує стотисячними «патріотичними» групами у соцмережах України

bcb0e4fcb7d48078cceaa792170a37a9Стало відомо, що стотисячні “патріотичні” спільноти у соцмережах адмініструються з Росії. Про це розповів керівник апарату СБУ Олександр Ткачук під час брифінгу, передає Еспресо.TV.

“Громадянин Росії Сергій Олександрович Жук 1981-го року народження приймав участь у терористичному угруповуванні “ДНР” під позивним “Москва” і на даний час перебуває у Москві.

Він створив профілі вигаданих людей у соцмережі – Микола Гайдук та Степан Мазура”, – розповів Ткачук.

За його словами, з Росії через соцмережі від імені цих вигаданих осіб здійснюється інформаційно-психологічний вплив на українців.

“Маскуючись патріотом України, Сергій Жук, користуючись довірою наших громадян, намагається спровокувати масові заврушення у місті Києві”, – розповіли у СБУ.

За даними служби безпеки, Жук безпосередньо причетний до створення та адміністрування наступних спільнот у соцмережах: “Патріоти України”, “Українська Революція”, “Всі на Майдан”, “Продовження Революції Гідності”, “Майдан три”, “Ми патріоти України”.

“Всі ці соціальні спільноти адмініструються із Росії саме цією особою”, – сказав Ткачук.

За його словами, 5 лютого Жук розмістив у пабліку  “Українська революція” заклик до масового протесту на Майдані.

“Ми фіксували використання ботів, штучного масового посилення цієї інформації. З Росії активно фінансується контентна реклама, яка пропагує ці заходи у соцмережах… Також росіянин закликав брати зброю на протести”, – додав керівник апарату СБУ.Коментарі закриті.