Маленькі тернополяни заспівали оновлений рок-гімн України

Ці дітлахи учасники табору “Веселі канікули з Богом”, який влаштували у “Карітасі”. Кажуть, таке виконання гімну їм сподобалося набагато більше, адже він веселіший за оригінал.

— Ми співали Гімн України, але змінений. Ще ми танцювали, готувалися до виступу. А ще ми малювали картини”, — кажуть учасниці табору “Веселі канікули з Богом” Богдана і Катерина.

Так діти відгукуються про свій літній відпочинок, який організували благодійники цього тижня. Також кажуть, нелегко, але весело було вчити танець, який теж є частиною флешмобу. У цьому дітям допомагала хореограф Ніно.

Такий флешмоб – коли діти танцюють і співають змінений гімн України, набув популярності у червні. Все почалося із відео, яке зняли діти із Новомосковська, що на Дніпропетровщині. Їхній кліп переглянуло майже 2 мільйона людей. Підтримали таку ініціативу і у Тернополі.

“Коли ми в інтернеті побачили, що на початку червня з’явився цей флешмоб і зібрав тисячі переглядів у Ютубі, то подумали, що для наших дітей треба щось таке саме. Вони покажуть іншим дітям і подивимося, скільки переглядів зберемо ми”, каже соціальний педагог БФ “Карітас” Ольга Аркуша.

Джерело: Т1 Новини

1d147b3b063a3a8624310efa108a97a17379c083Коментарі закриті.