Радник Міністра юстиції України відвідав Збаразьку жіночу колонію

24 червня 2019 року Тернопільщину відвідав радник Міністра юстиції, народний депутат України Андрій Помазанов. В рамках робочого візиту посадовець завітав у Збаразьку виправну колонію (№63), що знаходиться на території села Доброводи Збаразького району. Жіноча установа може вмістити 580 ув’язнених. Наразі там відбувають покарання понад 220 жінок.

Серед іншого, Андрій Помазанов оглянув, в яких умовах живуть і працюють засуджені. До слова, підприємство установи спеціалізується на швейному виробництві. Жінки, які відбувають покарання, можуть навіть здобути відповідну професію. Крім того, в колонії діє виробнича лінія японської компанії  “Fujikura”.

Також Андрій Помазанов зустрівся з ув’язненими та надав їм юридичні консультації. Зокрема, жінки зверталися щодо відновлення документів, сплати аліментів, нюансів умовно-дострокового звільнення, тощо. Додамо, в ході візиту вдалося вирішити проблему однієї із засуджених. Жінці вручили витяг з Державного реєстру актів цивільного стану, завдяки якому вона зможе в подальшому отримати втрачені документи.

1-711Коментарі закриті.