Іван Чайківський: «Такі апарати мають бути в кожній районній лікарні»

З нагоди 80-ліття Козівської центральної районної лікарні та напередодні Дня медика колектив медзакладу отримав вартісний подарунок. Новий, сучасний електрокоагулятор для зварювання живих тканин вручив аграрій, господар, засновник компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський, – пише «Vision».

chaikivskyy-06-2019-4

«Ми не вперше допомагаємо лікарням в тих районах, де наша компанія обробляє землю. От і цього разу я прийшов не з порожніми руками. Я хочу, щоб такі апарати були в кожній районній лікарні. Щоб лікар був впевнений, що він здатний вберегти життя пацієнту, бо його робоче місце оснащене всім необхідним», – сказав під час урочистостей Іван Чайківський.

За словами мецената, подбати про те, щоб лікарні мали сучасне обладнання, має влада.

«Влада повинна правильно розставляти пріоритети, коли формує видаткову частину бюджету, – продовжує Іван Чайківський. – Для мене життя та здоров’я людей – на першому місці. Так звик працювати і так буду продовжувати».

На завершення, пан Чайківський подякував лікарям за їхню працю, порівнявши її з працею аграрія.

«І ми і ви не знаємо, що таке вихідні чи свята, бо мусимо працювати, коли є в тому потреба і необхідність», – завершив гість.Коментарі закриті.