В літніх таборах проводять профорієнтацію для діток

Незважаючи на те, що навчальний рік вже закінчився, фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості продовжують проводити різноманітні заходи у пришкільних таборах Тернопільського району та об’єднаних територіальних громад із використанням СОТЗ “Мобільного центру профорієнтації”.


Зокрема, школярі Острівської та Товстолузької шкіл мали змогу продемонструвати свою обізнаність основних характеристик та особливостей професій, розгадувати закодовані назви, позмагатись командами у грі “Най-най…професія” та “Показуха”. Молодші учасники відгадували загадки та брали участь в естафеті “Назви професію”.
Під час заходів діти отримали багато корисної та цікавої інформації, яка подавалась у формі гри, що особливо подобається і запам’ятовується школярам. Саме через ігри та конкурси діти найкраще розширюють світогляд про такий різноманітний світ професій.
Також, в рамках виїзних профорієнтаційних заходів, проведені інформаційні семінари з педагогами шкіл, де зазначалось про важливість професійного визначення школярів.
Загалом участь у заходах взяли 75 дітей та 38 педагогів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAКоментарі закриті.