Вакарчук розповів більше про список «Голосу»

a3c6949abb1c4b9cbafdefc7f0934926f80998ecМузикант Святослав Вакарчук заявив, що сам очолить список партії «Голос», а от інші люди в ньому приємно здивують.

Як пише «Слово і Діло», про це він сказав в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«За багатомандатним округом – побачите. Наш список вас здивує. В хорошому сенсі», – каже Вакарчук.

Лідер «Голосу» запевнив, що старих облич у списку партії не буде.
Також співак-політик зазначив, що підтримує ідею люстрації чиновників, які мали прямий стосунок до уряду екс-президента Віктора Януковича, але вважає неправильним відмовлятися від усіх професіоналів, які працювали у владі.

Водночас Вакарчук висловився за суттєве скорочення адміністративного апарату. За його словами, партія «Голос» готова брати участь у формуванні коаліції Верховної ради нового скликання з партіями, які поділяють принципи цієї політичної сили.

«Партія «Голос», розуміючи всі виклики, готова до коаліції. Але тільки з тими силами, які цілком поділяють наші принципи», – сказав Вакарчук.

Він заявив, що партія не має наміру працювати в коаліції з політичними силами, які не згодні, що український вибір – це Європа, які захищатимуть олігархів, не підтримують правило «закон – один для всіх» і не хочуть робити владу підзвітною народу.

a3c6949abb1c4b9cbafdefc7f0934926f80998ecКоментарі закриті.