У Тернополі будуть нові дитячі садочки

На черговій сесії Тернопільської міської ради прийнято рішення про виділення чотирьох земельних ділянок для будівництва нових закладів дошкільної освіти у Тернополі. Як заявив міський голова Тернополя Сергій Надал, також призначено кошти для замовлення проектно-кошторисної документації, – пише «TeNews».

nadal-sadochky-2019-1

«Ці дитячі садочки збудують у нових мікрорайонах міста, а саме, «Північному» та «Південному». Планується, що спорудження нових закладів дошкільної освіти проводитиметься в основному за рахунок коштів будівельних компаній, які зводять житлові будинки у цих мікрорайонах. Власне, для цього земельні ділянки і були передбачені у Генеральному плані міста та плані зонування території», – розповідає Сергій Надал.

У 2019 році одними з головних завдань програми розвитку освіти Тернопільської міської територіальної громади є забезпечення доступу до дошкільної освіти шляхом розширення мережі дитячих садочків за рахунок будівництва нових, реконструкції існуючих будівель та сприяння відкриттю приватних дошкільних навчальних закладів, а також інших форм організації дошкільної освіти. І ця програма вже почала виконуватися.

Нагадаємо, виконавчим комітетом Тернопільської міської ради прийнято рішення про оголошення конкурсу на право оренди об’єкту комунальної власності, а саме нежитлової будівлі (колишнього дитячого садочку №1) на вул. Максима Кривоноса, 7а під розміщення приватного дошкільного навчального закладу.

Цього року за основними напрямками фінансування галузі освіти передбачено: відкриття додаткових груп, в тому числі у населених пунктах, що приєднались до Тернопільської МТГ, – селах Курівці та Чернихів, збільшення місць у комунальних дошкільних навчальних закладах на 77 одиниць.

До слова, наразі у м. Тернополі функціонує близько 40 комунальних закладів дошкільної освіти.

Віра СотникКоментарі закриті.