Тернополянам, які планують виїжджати закордон з дитиною, повідомили важливу новину

Плануєте сімейний відпочинок за кордоном, а чи має ваш малюк паспорт? Згідно з діючих правил, паспорт для дитини можна оформити вже з перших днів її життя. Формат документа нічим не відрізнятиметься від дорослого аналога.


🔸Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, з 16 років – строком на 10 років.
🔸Якщо малюкові не виповнилося 12 років, батьки можуть подати документи самостійно. З 12 років здійснюється сканування відбитків пальців, відтак присутність дитини вже є обов’язкова.

Необхідні документи:
🔹свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави. Якщо батьки або один із батьків дитини на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, також подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;
🔹паспорт громадянина України (для осіб, що досягли 14-річного віку);
документи, що підтверджують сплату адміністративного збору;
🔹у разі оформлення паспорта дитині, якій не виповнилося 12 років, може бути подано одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування.
🔹довідка про присвоєння дитині ідентифікаційного коду (за наявності)
🔹у разі оформлення другого закордонного паспорта – попередній закордонний паспорт дитини

 

60597128_858726237808792_4588450086442237952_nКоментарі закриті.