29-тий чемпіонат Світу з пауерліфтингу WPAU відбувся 16-19 травня у Луцьку. Участь у турнірі взяли понад  500 спортсменів з 24 країн світу. Серед них був і представник Тернопілля Ігор Мельник з Борсуківської ОТГ, який виборов дві золотих і одну срібну нагороди.
Спортсмен виступив у 100-кілограмовій ваговій категорії у дисципліні “Строгий підйом штанги на біцепс” та здобув дві золоті медалі  – у відкритій віковій категорії (OPEN) та віковій категорії Submasters 33-39. У дисципліні “Жим штанги лежачи” у віковій категорії Submasters 33-39 завоював срібло.
– Для мене велика честь виступати на таких престижних міжнародних змаганнях, тримаючи на плечах державний прапор України з гербом моєї рідної Нападівки, де я народився, – ділиться враженнями на своїй сторінці у Інстаграм Ігор Мельник.
На сайті Борсуківської ОТГ спортсмену бажають бути завжди впевненим у перемозі, ставити перед собою цілі і досягати їх із завзяттям, виявляючи силу духу і майстерність.