На Тернопільщині збільшився обсяг експорту та імпорту

Обсяги експорту та імпорту послуг області у січні–березні 2019р. становили відповідно 22,5 млн.дол. США та 1,9 млн.дол. Порівняно з січнем–березнем 2018р. експорт збільшився на 22,4%, імпорт – на 25,2%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами становило 20,6 млн.дол.

Зовнішньоторговельні операції послугами область здійснювала з партнерами із 84 країн світу. Експортні послуги надавали 40 підприємств області, імпортними користувалося 41.

До країн Європейського Союзу експорт послуг становив 82,6% від загального обсягу експорту, імпорт послуг з цих країн – 90,2% від загального обсягу імпорту.

Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті послуг була Польща (76,2% обласного експорту та 34,1% обласного імпорту).

Вагомі обсяги експорту послуг здійснювались до Індії, США, Гани, Нігерії та Німеччини, імпорту послуг – з Німеччини, Бельгії.

Основу структури експорту-імпорту послуг складали послуги з переробки матеріальних ресурсів, ділові і транспортні послуги, послуги пов’язані з подорожами та послуги у сфері телекомунікації, комп’ютерні, інформаційні послуги.

гроші

 Коментарі закриті.