Хворіють у кожному районі: у квітні в області зареєстрували 780 випадків кору

Лікарі-епідеміологи щодня виявляють десятки нових хворих на кір. Відтак ситуація в регіоні залишається неблагополучною. Упродовж місяця на Тернопільщині кором захворіло 780 жителів. Від ускладнень цієї недуги помер 27-річний тернополянин.

Нині на Тернопільщині діє сім спалахів кору, – повідомила завідувач відділу епіднагляду, спостереження та профілактики інфекційних хвороб Марія Павельєва, повідомляє ZZ.

У цьому році захворюваність на кір досить висока. До прикладу, минулого року на кір захворіло 3569 жителів області, а за три останні місяці цього року було зареєстровано 2118 випадків. Від початку року виявлено 34 спалахи, нині діючими залишається 7. Є хворі на кір практично у кожному районі нашої області.

Порада: як не захворіти на кір, потрібно пройти щеплення, а при необхідності – ревакцинацію. Оскільки захворюваність на кір збільшується саме через низький рівень колективного імунітету.

Додамо, в Україні від початку року кір забрав життя 17 людей. Відтак жителів краю просять не нехтувати вакцинацією. Необхідних препаратів в аптеках області достатньо.

лікарКоментарі закриті.